Sedinte de consiliu

Sedinta Consiliului Local Brezoaele din 20 decembrie 2013

Sedinta Consiliului Local Brezoaele din 17 ianuarie 2014

Sedinta Consiliului Local Brezoaele din 28 aprilie 2014

Sedinta Consiliului Local Brezoaele din 28 aprilie 2014

Minuta privind lucrarile sedintei extraordinare a Consiliului Local Brezoaele din data de 29 iulie 2014

Proiect de hotarare privind aprobarea Regulamentului de instituire, colectare si deconatare a taxei de habitat la nivelul comunei Brezoaele

Anunt privind proiectul de hotarare privind aprobarea Regulamentului de instituire, colectare si deconatare a taxei de habitat la nivelul comunei Brezoaele

Sedinta Consiliului Local Brezoaele din 28 martie 2016

Sedinta Consiliului Local Brezoaele din 28 aprilie 2016

Sedinta Consiliului Local Brezoaele din 6 mai 2016

Sedinta Consiliului Local Brezoaele din 27 iulie 2017

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 05.09.2017.pdf

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 28.09.2017.pdf

Proces verbal de sedinta din data de 05.05.2017.pdf

Proces verbal sedinta din data 04.12.2017.pdf

Proces verbal de sedinta de consiliu din data de 20.12.2017.pdf

Proces verbal sedinta din data de 31.01.2018.pdf

Proces verbal sedinta din data de 06.02.2018.pdf

Dispozitie sedinta de consiliu pe data de 14.06.2018

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 31.01.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 28.02.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 28.03.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 18.04.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 10.05.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 30.05.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 27.06.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 25.07.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 29.08.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 26.09.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 31.10.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 28.11.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 06.12.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 12.12.2019.

Proces verbal sedinta de consiliu pe data de 19.12.2019.